Już nie bawem bo 21 kwietnia google wprowadzi nowy algorytm, który będzie miał za zadanie analize strony pod kontem mobilności, wiecej informacji można przeczytać tutaj: brak mobilności strony internetowej równy ze spadkiem w wyszukiwarce. Jak to będzie miało się do całości rynku? Otóż nacisk położony przez googole, odnośnie stron pod kontem mobilności odbije się głównie na rynkach regionalnych – duże strony posiadają już dawno wersje mobilne lub responsywne. Natomiast małe strony mają z tym ogromne problemy, jeden to dużo wiekszy budżet niż na stronę zwykłą, a kolejny problem to firmy które umieją takie strony wykonać.

Firma gab-all od ponad roku wykonuje wszystkie strony w wersjach mobilnych – wbrew pozorom nie jest to tak drogie jakby mogło się wydawać. Lepiej robić stronę od podstaw niżeli poprawiać już istniejącą. Wykonaliśmy już ponad 100 stron mobilnych – przykłądy można oglądać w naszym portfolio.  Zawsze doradzimy i pomożemy.

Jeżeli dostałeś wiadomość od googole, że Twoja strona nie spełnia wymagań pod urządzenia mobilne i nie jest z nimi kontabilna – napisz. Nie narażaj się na utratę klientów, nie bedąc widocznym w google – to tak jakbyś nie istniał.

Jesteśmy profesjonalistami wiec zawsze doradzimy i posłużymy naszą wiedzą. Zobacz naszą oferte: strony internetowe, www.

google

Działamy w całej Polsce – jednak głowny rejon naszego działania to Łuków, Siedlce, Radzyń Podlaski, Lublin – wykonujemy zlecenia zdalnie, ale można i również wpaść do naszego biura 🙂