Oddajmy w państwa ręce wypożyczalnia zastawy, naczyń i szkła. Jest to nowa oferta w naszej firmie, ale jak zwykle stawiamy na jakość i najniższe ceny. Nasza zastawa i akcesoria są bardzo dokładnie wykonane przez renomowane firmy, nie znajdziesz u nas chińczyzny i bubla jak to ma miejsce np w wypozyczalniach w świetlicach czy kołach gospodyn wiejskich.

Gdzie można wypożyczyć zastawę stołową i jak to wygląda?

Wszystkie oferowane przez nas naczynia, zastawe i produkty znajdziecie w zakladce oferta – wypożyczalnia naczyń i zastawy stołowej. Każdy produkt posiada indywidualne zdjęcie, opis i cenę. Oferujemy zastawę stołową, oraz dodatki na każdą ilość osób, a więc obsłużymy te mniejsze jak i większe przyjęcia. Wypożyczamy nasz asortyment zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Z czego często wynajmujący przygotowują przyjęcia w plenerze – tu warto pamiętać o zmianie sztućców, a więc trzeba zamówić ich tyle żeby starczyło na wymianę.

Zastawę stołową można odebrać od nas osobiście, możemy również takie zamówienie dowieść do klienta prosto pod dom i pomóc w rozładowaniu. Całość jest dobrze spakowana i zabezpieczona. Transportujemy zastawę stołową w specjalnych skrzynkach, dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo i gwarantujemy dostarczenie do klienta nie uszkodzonego asortymentu.