Podsumowując akcje „Mikołaj Pomaga”, możemy stwierdzić, że pomogliśmy aż 40 dzieciaczkom i ich rodzinom. Nie było łatwo… Każde zgłoszenie – LIST,  było skrupulatnie sprawdzane,  do każdej rodziny staraliśmy się osobiście zadzwonić by potwierdzić dane adresowe, oraz dostosować zakres potrzeb świątecznych. Paczki, które robiliśmy składały się głownie z żywności, materiałów pierwszej potrzeby, zabawek, odzieży. Nie wysyłaliśmy pieniędzy oraz drogich przedmiotów.

Chcielibyśmy podziękować kliku osobom za zaangażowanie w akcję, szczególnie należy wymienić: panią Beatę, panią Gosię, naszych przyjaciół: Konrada, Maćka, Rafała, Edytę, Krzyśka. Oczywiście nie może zabraknąć pana Darka Chornickiego – który umożliwił nam wysyłki wszystkich paczek za darmo – epaka. Nie mogę pominąć również zasługi Wspólnoty – pani Magdy, oraz portalu Łukow24. Dziękujemy za okazaną pomoc i dobre serduszko!!!

Myślimy by w przyszłości kontynuować podobne akcje, widząc jak wiele osób potrzebuje pomocy, jak wiele osób pozostawionych jest bez środków do życia, bez pomocy z państwa – jesteśmy zmotywowani do podobnych akcji w następnym roku.

Uśmiech dziecka i radość z dawania – bezcenne

Joanna i Przemysław Osińscy