Tworząc stronę internetową należy zwrócić uwagę na dwa podstawowe aspekty, pierwsze czemu ma służyć strona www, czy jej charakter ma przedstawić tylko wstępną ofertę firmy – tzw wizytówka firmy, czy też ma to być strona bardziej rozbudowana – z typowym portfolio.

W takiej sytuacji jaka opcje przy budowie strony internetowe Łuków wybrać:

  • Opcja strona internetowa wizytówka – w tym przypadku poza krótką ofertą, kontaktem, zakładką o mnie itp nie zrobimy w wizytówce nic rozbudowanego. Prezentowane są same podstawowe treści, które nakierowują klienta na ofertę firmy. Jednak taka oferta nie przedstawi nam wykonanych zleceń, prac przez daną firmę – do tego służy portfolio.
  • Strona www z portfolio – jest to bardzo fajne rozwiązanie dla firm, gdyż poza typową ofertą, zakładkami o nas, kontaktem itp dostajemy do dyspozycji zakładkę portfolio – która prezentuje rozbudowane treści ofertowe. W przypadku standardowej strony www wdrażamy system CMS tak by w przyszłości klient mógł w łatwy i przejrzysty sposób zająć się administracja strony, dodawaniem i aktualizowaniem informacji. Każdy przygotowany projekt zawiera analizę SEO i wstępną optymalizację. Zależy nam by takie projekty szybko się rozwijały i zyskiwały klientów z wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto posiadać stronę internetowa i od czego zacząć? Jak ją zaprojektować i jak zrobić ofertę?

Od rozbudowania oferty zależy jakość treści a przede wszystkim jej widoczność w wyszukiwarce google. Pozycjonowanie stron ma bardzo duży wpływ na pozyskanie nowych klientów, więc im lepsze pozycje tym wiecej nowych klientów. Jeżeli firma jest duża i sprzedaje bardzo dużo produktów to jest logiczne, że na stronie internetowej też będzie ich więcej. Natomiast jeżeli firma świadczy usługi to automatycznie oferta będzie dużo mniejsza – ograniczona ilością produktów lub usług. Nie oznacza to mniejszej ilości treści, w takim przypadku jest mniej statycznych podstron, a co za tym idzie mniej site w Google.